Nevíte si rady? +420 485 121 610 (út – pá 9 -14)

Zítřek? Apokalypsa!

209 Kč190 Kč

249 Kč

Skladem

První vydání. 216 stran, váz., formát 140 x 197, 

Zítřek? Apokalypsa!

ZÍTŘEK? APOKALYPSA!

Kdo nás už tak dlouho vede do neodvratné záhuby?  Komu slouží nový světový pořádek v podobě neodstranitelného chaosu? Kdo jej navozuje? Snad demokraticky zvolené vlády? V žádném případě!

Autor světových bestsellerů přináší strhující  informace o nejmocnějších, kteří stojí za kulisami světového dění a tahají právě za ty nejdůležitější provázky. Odhaluje jejich motivy a úlohu v pozadí nejznámějších atentátů. Například v případech vražd bratrů Kennedyových nebo hromadné vraždy z 11. září 2001. Dozvíme se o způsobech likvidace nepohodlných svědků. Přečteme si zdrcující fakta o spiknutí bankéřů vůči vkladatelům, o záměrně podnícených hospodářských krizích, o provokování válek vůči třetímu světu, o tajných bratrstvech a spolcích, které  rozhodují o tom nejpodstatnějším – pitné vodě, ropě, surovinách, ničení životního prostředí a o znehodnocování peněz. Pochopíme konečně, proč  jsme podněcováni k nenávisti vůči vymyšlenému nepříteli. Užasneme, s jakým cynismem bylo už rozhodnuto o kontrole našeho myšlení a emocí prostřednictvím mobilních telefonů, internetu a kreditních karet, o takzvaných genetických otiscích prstů, o čipování lidí. A možná konečně postřehneme, proč se mocné státy chovají jako gangsteři a slabé státy jako prostitutky.

Jde o vzrušující, nikoli však o zábavné čtení. Přesto  bychom se k němu měli odhodlat. Vědět, znamená být aspoň v hodině dvanácté varován!